KONST / Litografier / Färglitografi 8985046
nr 898 5046
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), "Svenskt stilleben", 116/200, signerad, 25x34
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:42:25
100 kr
200 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg